מרכיב מנצח לאירועים פרטיים – קייטרינג דרום אמריקאי

עוד אירוע ועוד אירוע, והקונספט כמעט ולא משתנה עד כדי כך שלא מבחינים בין אירוע אחד לשני. אצל אחד עוברים מלצרים בין האורחים ומגישים מתאבנים (אפרטיפים), ובשני מפוזרים עמדות אוכל, מעין דוכני מזון, והאורחים עומדים ובתורם מקבלים מנה, שאופיינית לדוכן בלבד. קונספט נחמד, אבל בהחלט לא שונה. אם יש לכם עניין לצאת מעט מהקונספט ולהרכיב אירוע פרטי מיוחד, למה שלא תתבלו אותו במשהו אחר – קייטרינג דרום אמריקאי, למשל...

המטבח הדרום אמריקאי- קייטרינג אסאדו לאירועים,  מקפל בתוכו מספר סגנונות קולינריים שונים שמגיעים מתרבויות שונות, כמו; המטבח הצ'יליאני, הברזילאי, הארגנטינאי, המקסיקני, הפרואני ועוד, כשבמרכזם נמצא לא עוררין הבשר כמובן.
אך חשוב לדעת שלא רק בזה מסתכם המטבח הדרום אמריקאי, והוא כולל מאכלים אופייניים רבים ושונים, כמו; הצ'ורוס הארגנטינאי, צ'ילי קון קורנה המקסיקני והפסטל דה צ'וקלו.

ובכל זאת אין כמו אסאדו לאירועים

הנפלא שבשילוב אסאדו לאירועים הוא שאין חובה ללוות אותו כמעט בכלל בתוספות. בשר האסאדו הוא מגוון ומציע שלל של טעמים, שקלועים לטעם האישי של רוב האנשים.

יש סוגי בשרים שונים המשמשים להכנת בשר האסאדו, אך תהליך הכנת הבשר דומה באופן כללי, ומכאן גם ייחודו. את בשר האסדאו ממליחים מראש, אך אין חובה לכך.
הטעם הייחודי של הבשר נרכש בזכות צלייה איטית, שנמשכת כ 6 שעות לפחות. לאחר הצלייה פורסים את הבשר לפרוסות דקות ומגישים חם-חם.

המדקדקים מקפידים להגיש את הבשר על מגש מחומם, אך לרוב מוגש הבשר לאורחים על מגש של עץ (בוצ'ר). לצד הבשר נוהגים להגיש מטבלים, כמו; צ'ימצ'ורי, רוטב סלסה או רוטב עגבניות.

אסאדו לאירועים – סוד הקסם

רוצים להפתיע, רוצים לייצר אירוע ש"יוצא מהקופסה"? טוויסט מדליק ומפתיע תוכלו לייצר באמצעות קייטרינג דרום אמריקאי.

  • באירוע פרטי, חברתי, משפחתי או עסקי, בשר האסאדו יהיה ללא ספק אטרקציה בפני עצמה. נהוג על פי רוב להזמין קייטרינג דרום אמריקאי, שגם מתמחה בהכנת הבשר וגם ממוקד בהשגחה על הבשר ובהגשתו לאורחים.
  • עצם ההעמדה של פריז׳ה דרום אמריקאי בכניסה למקום האירוע יוצר מראה שונה: הבשרים המשופדים והריחות שעולים מהצלייה יוצרים חוויה רב-חושית.
  • כולנו מכירים את הצלייה הים-תיכונית הפופולרית, אבל טעמו של הבשר הדרום אמריקאי יוצר חוויית טעמים שונה לגמרי, ובלתי נשכחת.