עצים לקמין – מכינים את החורף

מתי כדאי לקנות עצים להסקה?

אם אתם רוצים לבחור סוגי עצים להסקה באיכות מעולה וגם במחירים סבירים יחסית, כדאי שתחשבו על חודשי החורף שלכם כבר בחודשי הקיץ.

ומדוע? כי כמו כל דבר בחיים, יש את העניין של ביקוש והיצע, וככל שתקדימו להזמין עצים לקמין כך המחיר יהיה נוח וסביר יותר. אבל למעשה זאת לא הסיבה העיקרית.

אם אתם מעוניינים שיהיו לכם עצים להסקה שמוכנים לשימוש בקמין בחודשי החורף, כדאי מאוד שתזמינו אותם מאחד הספקים לעצי קמין כבר בקיץ. בחודשים אלה תוכלו לבחור ולקנות עצים איכותיים, שהם עדיין ירוקים, ולתת להם להתייבש למשך מספר חודשים באזור מתאים בחצר ביתכם או בכל מקום יבש אחר. בעניין זה כדאי להתייעץ עם המומחים לעצי הסקה.

אבל, אם תזמינו עצים להסקה בחודשי החורף, תאלצו לבחור באלו שכבר עברו תהליך של ייבוש אצל הספק, ואז המחיר יהיה בהתאם כמובן. בנוסף, המבחר של העצים יהיה ככל הנראה דל יותר, כי אנשים שיש להם קמין יודעים להיערך לחורף מבעוד מועד.

ומה אם תבעירו עצים ירוקים?

ראשית יהיה קשה יותר להבעיר עצים ירוקים ולחים, ושנית עצים להסקה שלא עברו תהליך ייבוש טוב עלולים לגרום לסתימה בארובה של האח.

בנוסף, בחודשי הקיץ, סביר להניח שיהיה לכם מבחר גדול של סוגי עצים להסקה, שמתוכם תוכלו לבחור את סוג העץ שתתחברו יותר לריח שהוא מפיץ בבעירתו.

 

אצלנו תוכלו מבחר רחב של עצים להסקה ביתית ועצים לקמין . מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר או למלא טופס הזמנה באתר.