חלקי הפרה2. ריפען / צלעות –ממוקם קרוב מאוד לחלק מס' 1 (נמצא בין האנטריקוט לבין צוואר הפרה), אך מיועד לסגנון בישול אחר לגמרי. זהו חלק שכולל שני מרקמי בשר ושני טעמים – אחד מזכיר את האנטריקוט והשני את החזה – אך גם בהקשר הזה הוא נמצא בין שניהם. מתאים לצלי ברוטב, לבישול איטי בקדרה לטחינה, חמין וצלי ברשת.

3. חזה / ברוסט –חזה הפרה הוא חלק קדמי מלא בסיבים עבים ושומני מאוד, ולכן רק בישול ארוך ימצה את טעמיו עד תום ו'ירכך' את השומן.  נתח שמן שנדרש לו בישול ארוך כדי להתרכך.
מתאים כצלי בתנור, קדירה, בשר כבוש, מרקים, גולש וחמין.

4. כתף, כתף מרכזי – נתח גדול, שרירי ודל שומן. יכול להתאים מאוד למי שמעוניין בבישול מעט בריא יותר. מתאים לגולש, צלי בקדירה, צלי ברוטב וטחינה.

5. צלי / צלי כתף – נתח ללא שומן. במרכזו פס ג'לטין. חלק עבה, בעל צורה דמוית כיכר לחם. מהחלקים היחידים שמתאימים גם לבישול ארוך וגם לצלייה קצרה, אך האפשרות השנייה תחמיא לו יותר. בגרמניה נוהגים לפרוס אותו כדי לקבל נתח דמוי בשר לשון ומכאן שמו הגרמני (צונגן בגרמנית משמעו 'לשון'). מכיל גם מעטה עורי דק (עורית), שתורם מאוד לטעם, ולכן לא מומלץ להסיר את כולו. מתאים כצלי בקדירה, ובישול ברוטב.
6. פילה מדומה / פלאש – דומה בצורתו לפילה, שונה מאוד במרקם. סיבי מאוד ודורש בישול ארוך. מתאים כצלי בקדירה, ובישול ברוטב.

7. מכסה הצלע –הנתח הזה לעיתים לא נכלל בספירת חלקי הפרה, בעיקר משום שהקצבים אינם מציעים אותו למכירה כפי שהוא, אלא רק טחון. נתח זה נמצא מתחת לורד הצלע (החלק שמתחת לאנטריקוט(, מיועד לטחינה.

8. פולו / שריר הזרוע/אוסובוקו – נדרש בישול ארוך עם נוזלים כיאה לנתחים השריריים. נחתך באחת משתי הצורות : כקוביות חתוכות לתבשילי צלי וקדירה או כאוסובוקו פרוס עם עצם לבישול איטלקי ארוך וארומטי.מתאים למרקים, נזיד, חמין ואוסובוקו.

9. קשתית / שפונדרה / אסאדו –מוכר בעולם כ- Thin Rib, זהו נתח צר וארוך המאופיין בשכבות של שומן ובשר. נתח מאוד עסיסי ונחשב לאחד המשובחים גם לתבשילים ארוכים וגם למרקים. אחד ממעדני המטבח הדרום אמריקאי. מרקם של בשר ושומן לבישול ארוך. הדרום אמריקאים פורסים עם העצם ומכינים ממנו אסאדו.
מתאים לקדירה, מרקים, חמין, גולש, עם עצם: אסאדו וספריבס.