אסאדו לחתונות

טעם גן עדן – אסאדו לחתונות

מתכננים אירוע משפחתי או חברתי, ורוצים להגיש לאורחים ארוחה מכוכב אחר?
מחפשים איך לשדרג את האירוע הזוגי שלכם ולהוסיף לתפריט אסאדו לחתונות?
כל אירוע משפחתי או חברתי שמשולב בו קייטרינג על האש מזמין באופן טבעי מנה הגונה של אסאדו שתהיה המנה המרכזית של קייטרינג בשרי.

מה חשוב שתדעו על אסאדו לחתונות

קייטרינג על האש הוא בהחלט אומנות, וכשמדברים על אסאדו לאירועים יש אנשים שחוששים לקחת סיכון, שכן אין מדובר בתבשיל שתוצאותיו חד-משמעיות, ולרוב לזוגות אין ידע נרחב על אופן הכנת קייטרינג בשרי על טהרת הסגנון הדרום-אמריקאי.

 אלה הנקודות המרכזיות שכדאי לדעת לפני שאתם סוגרים הזמנה עם חברה שמכינה אסאדו לחתונות:

  • חשוב שבעל קייטרינג על האש יעבוד עם ספקי בשר אמינים שמספקים בשר טרי ואיכותי. בדקו איתו מיהו ספק הבשר, ועשו בירור נוסף של המוצרים שהוא מספק ללקוחות. בדקו ביקורות ואם יש אפשרות גשו למקום ובחנו את תחלופת הבשר.
  • בקשו שכל מנה שמוגשת תלקח מנתח אחד, ורצוי שהנתח יהיה בקרבת הצלעות. מעט הידע שתפגינו מול אנשי קייטרינג על האש יעיד על כך שאתם מבינים בתחום, ולכן ידרבן אותם להקפיד על המוצרים ועל חלקי בשר איכותיים במיוחד עבורכם.
  • אל תתפרעו עם התבלינים – לרוב ימליצו לכם מומחי אסאדו לחתונות שלא להקצין בתיבול. ההמלצה הרווחת היא להשתמש במינימום של תבלינים, כמו; שמן זית איכותי, מלח ופלפל. 
    בשונה משיטות הצלייה של קייטרינג על האש בסגנון מזרח תיכוני, ששם התיבול הוא נרחב ולעיתים עוצמתי, בבשר אסאדו שם המשחק הוא בשיטת הצלייה הייחודית.
  • הגיעו לערב שבו מגישה חברת קייטרינג בשרי שבחרתם, ובדקו את צורת ההגשה והיכולות שלהם להוציא בו-זמנית מספר מנות לכל השולחנות, ובהתאם למספר האורחים שלכם.
    השיטה הטובה ביותר ליהנות מבשר אסאדו היא להגישו מיד לאחר הוצאתו מהצלייה, בכמה שפחות התמהמהות. לכן חשוב שתראו שבעל קייטרינג על האש מסוגל לתת מענה מהיר ויעיל בזמן האירוע.